Program 

Aktuálny program 9/2021 DaS program 2021

Upozorňujeme, že na základe Semaforu pre kultúrne podujatia sa všetky predstavenia v Slovenskom komornom divadle Martin konajú v režime KZ – Kompletne zaočkovaní diváci. Vstup na predstavenia bude umožnený iba pre diváčky a divákov s certifikátom o plnom zaočkovaní, ktorý bude pred vstupom do divadelnej sály kontrolovaný.
Za porozumenie ďakujeme.

Prosíme ctené diváčky a divákov, aby sa z dôvodu zvýšenej administratívnej záťaže spojenej s kontrolou a zberom údajov (v zmysle Vyhlášky č. 241 ÚVZ SR) dostavili na predstavenie s dostatočným časovým predstihom, odporúčame časovú rezervu 30 min. Pred vstupom do divadelnej sály je povinné mať prekryté horné dýchacie cesty rúškom alebo respirátorom.

Škaredá káčatko

Škaredé káčatko (hosť - Bábkové divadlo Žilina)

 Aké je to byť „iný"? Akú váhu majú slová? Môžeme svojím konaním ovplyvniť život ľudí okolo nás? Ako? To vám prezradí pouličná inscenácia plná hravosti i humoru pre deti od 4 rokov, na motívy slávneho dánskeho rozprávkara H. Ch. Andersena a jeho svetoznámej rozprávky o škaredom káčatku, z ktorého sa jedného dňa stala krásna labuť...

Premiéra inscenácie: 05. 05. 2017 v Bábkovom divadle Žilina.
Inscenácia je určená pre deti od 4 rokov.
Dĺžka predstavenia: 55 minút.


Realizačný tím:

Autor: Šimon Spišák
Dramaturgia: Petra Tvrdá
Scéna: Karel Czech
Kostýmy: Karel Czech
Hudba: Jindřich Čížek
Réžia: Šimon Spišák

Osoby a obsadenie:

...: Miroslava Mravcová / Juliána Hamranová / Matej Valašík / Ján Demko / Jozef Abafi / Michal Németh

Premiéra inscenácie:

25. 9. 2021

3497