Program

kompletný program

Jún – 2024

KOLESÁ/THE WHEELS
KOLESÁ/THE WHEELS Štúdio
1. 6. – sobota – 18:30
PREMIÉRA II 
KOLESÁ/THE WHEELS
KOLESÁ/THE WHEELS Štúdio
4. 6. – utorok – 17:00
 
Doma – všade – dobre – najlepšie
5. 6. – streda – 18:30
 
Doma – všade – dobre – najlepšie
6. 6. – štvrtok – 10:00
ORGANIZOVANÉ PREDSTAVENIE 
Hekuba
Hekuba Štúdio
7. 6. – piatok – 18:30
 
CIRKUS SKD
CIRKUS SKD Národný dom
11. 6. – utorok – 17:30
1. ČASŤ - NÁRODNÝ DOM, 2. ČASŤ - ŠTÚDIO  
Sen noci svätojánskej
Sen noci svätojánskej Národný dom
12. 6. – streda – 18:30
 
DNESIokasté
Iokasté Štúdio
13. 6. – štvrtok – 18:30
DERNIÉRA 
Spaľovač mŕtvol
Spaľovač mŕtvol Štúdio
14. 6. – piatok – 18:30
DERNIÉRA 
KOLESÁ/THE WHEELS
KOLESÁ/THE WHEELS Štúdio
18. 6. – utorok – 18:30
PREDSTAVENIE ZRUŠENÉ 
Doma – všade – dobre – najlepšie
18. 6. – utorok – 18:30
 
Zem pamätá
Zem pamätá Štúdio
19. 6. – streda – 18:30
 
Zem pamätá
Zem pamätá Štúdio
20. 6. – štvrtok – 18:30
ORGANIZOVANÉ PREDSTAVENIE 
HUS, GAJDOŠ, ŽENA A ČERT
HUS, GAJDOŠ, ŽENA A ČERT Kaviareň BREPT
20. 6. – štvrtok – 19:00
VSTUP VOĽNÝ 
Divadelník
Divadelník Štúdio
21. 6. – piatok – 18:30
 
DaSEduplatforma - Marketing ako nástroj pozitívnej zmeny
25. 6. – utorok – 09:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - WORKSHOP  
DaSÚsvit nad Slovenskom
Úsvit nad Slovenskom DaS Turčianska knižnica v Martine
25. 6. – utorok – 10:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - WORKSHOP  
DaSSlovenské národné divadlo - Deti
25. 6. – utorok – 15:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSDivadlo Petra Mankoveckého - Amatéri
25. 6. – utorok – 15:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSSpišské divadlo - Šeptuchy
Spišské divadlo - Šeptuchy DaS Národný dom
25. 6. – utorok – 19:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM | VYPREDANÉ 
DaSDivadlo Petra Mankoveckého - Amatéri
25. 6. – utorok – 22:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSNezávislé divadelné zoskupenie Odivo - Kozmos
Nezávislé divadelné zoskupenie Odivo - Kozmos DaS Javisko Národného domu
26. 6. – streda – 09:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - PRE MLADÉ PUBLIKUM  
DaSSlzy Janka Borodáča - Základy Meisnerovej techniky
Slzy Janka Borodáča - Základy Meisnerovej techniky DaS Telocvičňa Obchodnej akadémie Martin
26. 6. – streda – 10:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - WORKSHOP  
DaSNezávislé divadelné zoskupenie Odivo - Kozmos
Nezávislé divadelné zoskupenie Odivo - Kozmos DaS Javisko Národného domu
26. 6. – streda – 11:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - PRE MLADÉ PUBLIKUM  
DaSDivadlo NUDE - Emily
Divadlo NUDE - Emily DaS OC Galéria
26. 6. – streda – 15:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSSlovenské národné divadlo - Deti
26. 6. – streda – 18:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSDivadlo NUDE - Emily
Divadlo NUDE - Emily DaS OC Galéria
26. 6. – streda – 22:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSBábkové divadlo na Rázcestí - Kamil
27. 6. – štvrtok – 09:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - PRE MLADÉ PUBLIKUM  
DaSČervený nos
Červený nos DaS Turčianska knižnica v Martine
27. 6. – štvrtok – 10:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - WORKSHOP  
DaSMestské divadlo Žilina - Lilith
Mestské divadlo Žilina - Lilith DaS Javisko Národného domu
27. 6. – štvrtok – 16:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSSlovenské komorné divadlo Martin - Divadelník
27. 6. – štvrtok – 19:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSMestské divadlo Žilina - Lilith
Mestské divadlo Žilina - Lilith DaS Javisko Národného domu
27. 6. – štvrtok – 22:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSBratislavské bábkové divadlo - Hugov svet
Bratislavské bábkové divadlo - Hugov svet DaS Javisko Národného domu
28. 6. – piatok – 09:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - PRE MLADÉ PUBLIKUM  
DaSDivadlo Jozefa Gregora Tajovského - TEL3GRAM
28. 6. – piatok – 16:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSDivadlo Jána Palárika v Trnave - Filip
28. 6. – piatok – 19:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSŠtúdio Pivnica - The Revelation of St. John
Štúdio Pivnica - The Revelation of St. John DaS Etnografické múzeum SNM
28. 6. – piatok – 22:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - BONUS  
DaSBábkové divadlo Žilina - Robinson.ka
Bábkové divadlo Žilina - Robinson.ka DaS Javisko Národného domu
29. 6. – sobota – 09:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - PRE MLADÉ PUBLIKUM  
DaSDivadlo bez domova - Antigona (podľa Sofokla a iných)
29. 6. – sobota – 13:30
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM  
DaSDivadlo LUDUS - História istého násilia
29. 6. – sobota – 16:00
DOTYKY A SPOJENIA 2024 - HLAVNÝ PROGRAM 
Jún/2024
PoUtStŠtPiSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930